Dostupnost
Skladem 20 ks
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:sde-11295322
EAN kód:4711721054741
Výrobce:Acer
Hlídat cenu / dostupnost
  • Kompletní specifikace
  • Hodnocení 0
    Skladem 20 ks
    / ks
Kompletní specifikace
ACER NTB Predator Helios Neo 16S AI (PHN16S-I51-97NM)
Part Number: NH.U3VEC.006
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 9 processor 386H
Rychlost procesoru: 2,1 GHz
Počet jader: 16
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WQXGA 2560 x 1600 OLED
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16:10
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5060
Paměť
Standardní paměť: 32GB (16+16)
Technologie paměti: DDR5 6400MHz Memory
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2 SSD)
Síť a komunikace
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO Killer 1675i: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen2
1x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
RJ-45
3.5mm Jack
microSD Card Reader
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: ESHELL Linux (Boot-up only)
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Chazení: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 92 Whrs
Popis napájení
230W 5.5mm AC Adapter PCR50%