🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Zdroje
- ADATA XPG zdroj KYBER 850W, 80+ GOLD, ATX 3.0
ADATA XPG zdroj KYBER 850W, 80+ GOLD, ATX 3.0
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ADATA XPG zdroj KYBER 850W, 80+ GOLD, ATX 3.0Skladem 99 ks1 636 Kč/ ks1 352 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
XPG Kyber
Napájecí zdroje KYBER splňují konstrukční specifikace Intel ATX 3.0 a jsou vybaveny konektorem 12VHPWR v kategorii 750 a 850 wattů. Díky tomu dokáže napájecí zdroj KYBER podporovat nejnovější grafické karty vyrobené speciálně pro ty, kteří vyžadují vysokou grafickou kapacitu a výkon.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 850 W |
| MTBF hodin | 100 000 hodin |
| Ochranné funkce | OVP / OPP / SCP / OCP / UVP / OTP / NLO / SIP |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 12 A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Výstupné napětí DC | +5V | +3,3V | +12V | -12V | +5Vsb |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (650mm) |
| CPU/EPS 8pin Konektor | 2x / 1x (650mm 8pin + 100mm 4+4pin) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 2x / 1x (600mm + 150mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x / 1x (600mm) |
| SATA Konektor | 6x / 2x (450mm + 150mm + 150mm + 150mm Molex) |
| Molex Konektor | 2x |
| --- | |
| ATX12V Verze | 3.0 |
| 80 PLUS Efficiency | GOLD |
| Modulární kabeláž | Ne |
Další návrhy












