🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Zdroje
- ADATA XPG zdroj PYLON II 550W, 120mm, 80+ Bronze, černá, ATX
ADATA XPG zdroj PYLON II 550W, 120mm, 80+ Bronze, černá, ATX
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ADATA XPG zdroj PYLON II 550W, 120mm, 80+ Bronze, černá, ATXSkladem 93 ks1 282 Kč/ ks1 059 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
XPG PYLON II
Zdroj PYLON II Bronze poskytuje účinnost 80 PLUS Bronze, čímž snižuje náklady na energii bez ztráty výkonu. Je navržen v souladu se standardy Intel ATX 3.1 a nabízí řešení připravené na budoucnost pro komponenty s vysokými nároky. Je vybaven tichým a odolným ventilátorem FDB, který zajišťuje účinné chlazení pro stabilní provoz bez hluku. PYLON II je podpořen 8 ochranami průmyslové třídy a pětiletou zárukou, což zaručuje dlouhodobou spolehlivost a klid pro vaši sestavu.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 550 W |
| Ochranné funkce | OCP / OVP / UVP / OPP / SCP / OTP / NLO / SIP |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 8 A |
| Velikost ventilátoru | 135 mm |
| Počet konektorů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x |
| PCIe 6+2pin Konektor | 2x |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x |
| SATA Konektor | 6x |
| Molex Konektor | 2x |
| --- | |
| ATX12V Verze | 3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | Bronze |
| Modulární kabeláž | Není |
Další návrhy












