🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Zdroje
- ADATA XPG zdroj PYMCORE 850W, 92 mm, Plně modulární, 80 Plus Gold, ATX 3.1
ADATA XPG zdroj PYMCORE 850W, 92 mm, Plně modulární, 80 Plus Gold, ATX 3.1
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ADATA XPG zdroj PYMCORE 850W, 92 mm, Plně modulární, 80 Plus Gold, ATX 3.1Skladem 86 ks2 763 Kč/ ks2 284 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
XPG PYMCORE SFX 850W
Představujeme napájecí zdroj PYMCORE SFX, řešení s vysokou hustotou výkon pro PC formátu SFF. Napájecí zdroj PYMCORE je opatřen výkonným kondenzátorovým polem, revoluční topologií s několika prémiovými japonskými kondenzátory, která výrazně zlepšuje stabilitu výkonu a poskytuje o 128 % vyšší hustotu výkonu s o 56 % menšími rozměry. S certifikací 80 PLUS GOLD a Cybenetics PLATINUM a splněním specifikace ATX 3.1 poskytne tento zmenšený napájecí zdroj vaší sestavě SFF-Ready víc než dost výkonu!

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | SFX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 850 W |
| MTBF hodin | 100 000 hodin |
| Ochranné funkce | OVP / OPP / SCP / OCP / UVP / OTP / NLO / SIP |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 10A |
| Vstupní napětí | 100–240 V |
| Velikost ventilátoru | 92 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (400 mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x / 2x (400 + 100 mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 1x / 2x (400 + 100 mm) |
| PCIe 12V-2x6 Konektor | 1x / 1x (400 mm) |
| SATA Konektor + Molex Konektor | 2x / 3x + 1x (350 + 100 + 100 + 100 mm + 100 mm Molex ) |
| --- | |
| ATX12V Verze | 3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | Gold |
| Modulární kabeláž | Plně |
| Rozměry | 125 x 100 x 63.5 mm |
| Hmotnost | 1,8 Kg |
Co je v krabici
Spojka x2
Propojovací kabel
Uživatelská dokumentace
Další návrhy













