🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- AEROCOOL skříň Prism, Mid tower, 2x USB 3.0, 1x USB 2.0, 2x audio, bez zdroje
AEROCOOL skříň Prism, Mid tower, 2x USB 3.0, 1x USB 2.0, 2x audio, bez zdroje
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
AEROCOOL skříň Prism, Mid tower, 2x USB 3.0, 1x USB 2.0, 2x audio, bez zdrojeSkladem 3 ks1 071 Kč/ ks886 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Aerocool Prism
Vysoce výkonná počítačová skříň střední věže s designem předního panelu z tvrzeného skla a bočním panelem z plně tvrzeného skla, což vám umožní předvést vnitřek vaší počítačové skříně. Dva další vertikální rozšiřující sloty umožňují vertikální instalaci grafické karty. Podporuje kapalinové chlazení v přední, horní a zadní části skříně pro maximální účinnost chlazení.
- Design předního panelu z tvrzeného skla a boční panel z plně tvrzeného skla pro předvedení vnitřku vašeho zařízení
- Ventilační otvory na předním panelu umožňují zvýšené proudění a cirkulaci vzduchu
- Dva další vertikální rozšiřující sloty umožňují vertikální instalaci grafické karty
- Podporuje kapalinové chlazení v přední, horní a zadní části skříně

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX/micro ATX/mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 1x |
| 2.5" Pozice | 1x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Vertikální | 2x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB 2.0 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | 120/240/280/360mm |
| Vrchní část | 120/240/280mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3x 120 mm; 3x 140 mm |
| Vrchní část | 2x 120 mm; 2x 140 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Krytka zdroje | 2x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 164 mm |
| Maximální délka GPU | 346 mm |
| Maximální délka zdroje | 184 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 216.7 x 477 x 403 mm |
Další návrhy













