🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Síťové prvky
- PDU, ATS, KVM switche
- APC Rack PDU, Basic, ZeroU, 16A, 208/230V, (15)C13, IEC-320 C20 2.5m
APC Rack PDU, Basic, ZeroU, 16A, 208/230V, (15)C13, IEC-320 C20 2.5m
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
APC Rack PDU, Basic, ZeroU, 16A, 208/230V, (15)C13, IEC-320 C20 2.5mSkladem 1 ks9 887 Kč/ ks8 171 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Potřebujete připojit k UPS více zařízení?
APC nabízí řešení pomocí Rack PDU rozbočovače zásuvek.
Basic modely = spolehlivá distribuce elektřiny
APC nabízí řešení pomocí Rack PDU rozbočovače zásuvek.
Basic modely = spolehlivá distribuce elektřiny
| Model | AP9572 |
| Funkce | Basic |
| Fáze (Vstup/výstup) | 1:1 |
| Vstup | |
| Maximální vstupní proud | 16 A |
| Jmenovité vstupní napětí | 200V , 208V , 230V |
| Vstupní kmitočet | 50/60 Hz |
| Typ vstupu | IEC-320 C20 |
| Délka napájecího kabelu | 2,5 m |
| Výstup | |
| Jmenovité výstupní napětí | 200V , 208V , 230V |
| Výstupní kmitočet | 50/60 Hz |
| Počet výstupů | 15 |
| Typ výstupů | IEC-320 C13 (15) |
| Ochrana proti přetížení | Ne |
| Správa a komunikace | |
| Ovládací SW | Ne |
| LCD informační displej | Ne |
| Porty | |
| MNGMT karta | Ne |
| Připojovací porty | Ne |
| Podporované protokoly | Ne |
| Fyzické parametry | |
| Rozměry (V x Š X H) (mm) | 620 x 44 x 44 |
| Hmotnost (kg) | 2,0 |
| Výška v racku (U) | 0 |
| Informace výrobce | |
| Stránka produktu | Zde |
| Uživatelský manuál | Zde |
| Záruka | 2 roky |
| Dodávka obsahuje | PDU, skříňové instalační konzole, sada pro montáž bez nářadí, uživatelská příručka |
Další návrhy









