🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Síťové prvky
- PDU, ATS, KVM switche
- APC Rack PDU, Switched, 1U, 12A/208V, 10A/230V, (8)C13, IEC-320 C14 1.98m
APC Rack PDU, Switched, 1U, 12A/208V, 10A/230V, (8)C13, IEC-320 C14 1.98m
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
APC Rack PDU, Switched, 1U, 12A/208V, 10A/230V, (8)C13, IEC-320 C14 1.98mSkladem 4 ks21 732 Kč/ ks17 961 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Model | AP7920B |
| Funkce | Switched |
| Fáze (Vstup/výstup) | 1:1 |
| Vstup | |
| Maximální vstupní proud | 15 A |
| Jmenovité vstupní napětí | 200V, 208V, 230V |
| Vstupní kmitočet | 50/60 Hz |
| Typ vstupu | IEC-320 C14 |
| Délka napájecího kabelu | 1,98 m |
| Výstup | |
| Jmenovité výstupní napětí | 208V, 230V |
| Výstupní kmitočet | 50/60 Hz |
| Počet výstupů | 8 |
| Typ výstupů | IEC-320 C13 (8) |
| Ochrana proti přetížení | Ne |
| Správa a komunikace | |
| Ovládací SW | PowerPanel Business Edition |
| LCD informační displej | Ne |
| Porty | |
| Připojovací porty | RJ45 / RJ45-DB6 sériový |
| Podporované protokoly | IPv4/v6, SNMPv1/v3, HTTP/HTTPs, TCP/IP, UDP, DHCP, NTP, DNS, SMTP, SSH, SSL, TLS, Telnet, FTP a Syslog |
| Fyzické parametry | |
| Rozměry (V x Š X H) (mm) | 44 x 445 x 108 |
| Hmotnost (kg) | 2,27 |
| Výška v racku (U) | 1 |
| Informace výrobce | |
| Stránka produktu | Zde |
| Instalační příručka | Zde |
| Uživatelský manuál | Zde | Záruka | 2 roky |
| Dodávka obsahuje | Instalační příručka, Skříňové instalační konzole, Bezpečnostní příručka |
Další návrhy










