🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- ARCTIC ventilátor P12 SLIM PWM PST 120mm, černá
ARCTIC ventilátor P12 SLIM PWM PST 120mm, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ARCTIC ventilátor P12 SLIM PWM PST 120mm, černáSkladem 8 ks174 Kč/ ks144 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
P12 Slim PWM PST
120 mm ventilátor PWM s optimalizovaným tlakom a integrovaným Y-káblom
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Výkon | |
| Rýchlosť ventilátora | 300 - 2100 otáčok za minútu |
| Prúdenie vzduchu | 42.1 CFM/ 71.53 m3/h |
| Statický tlak | 1.45 (mm/H2O) |
| Úroveň hluku | 0.3 Sone |
| Ventilátor | |
| Rám ventilátora | Štandard |
| Typ ovládania | PWM |
| Konektor | 4-kolíkový konektor + 4-kolíková zásuvka |
| Ložisko ventilátora | Fluidné dynamické ložisko |
| Elektrické charakteristiky | |
| Typické napätie | 12 V DC |
| Počiatočné napätie | 4 V |
| Aktuálne | 0.12 A |
| Dĺžka kábla | 400 mm |
| Veľkosť a hmotnosť | |
| Dĺžka | 120 mm |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 21g mm |
| Hmotnosť | 85 g |
.
Další návrhy












