🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- ARCTIC Vodní chladič Liquid Freezer III 280 ARGB, 2x140mm, AM5, LGA1851, bílá
ARCTIC Vodní chladič Liquid Freezer III 280 ARGB, 2x140mm, AM5, LGA1851, bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ARCTIC Vodní chladič Liquid Freezer III 280 ARGB, 2x140mm, AM5, LGA1851, bíláSkladem 2 ks2 180 Kč/ ks1 802 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Arctic Liquid Freezer III 280 ARGB
Liquid Freezer III je připraven k okamžitému použití díky předinstalovaným ventilátorům chladiče. Kabely ventilátoru jsou integrovány do pláště hadic, takže k základní desce stačí připojit pouze jeden kabel. S tepelnou směsí MX-6, která je součástí dodávky, máte vše, co potřebujete pro rychlou a snadnou instalaci.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Vestavěný ventilátor | Ano |
| Rychlost vestavěného ventilátoru: | 800 - 2800 RPM |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 317 x 138 x 38 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 450 mm |
| Počet ventilátorů | 2x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 140 mm |
| Rychlost | 200 - 1700 RPM |
| Statický tlak | 2.4 mm H20 |
| Proud vzduchu | 72.8 CFM |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Barva LED | ARGB |
| Typ ložiska | Fluid Dynamic Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | 1851, 1700 |
| AMD | AM4, AM5 |
Další návrhy













