🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- ARCTIC Vodní chladič Liquid Freezer III 360 Pro, 3x120mm, AM5, LGA1851, černá
ARCTIC Vodní chladič Liquid Freezer III 360 Pro, 3x120mm, AM5, LGA1851, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ARCTIC Vodní chladič Liquid Freezer III 360 Pro, 3x120mm, AM5, LGA1851, černáSkladem 11 ks2 359 Kč/ ks1 949 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Arctic Liquid Freezer III Pro 360
38mm chladič nejenže zlepšuje odvod tepla, ale také pojme více kapaliny než běžné 27mm chladiče. To snižuje hromadění tepla a zajišťuje účinnější zvládání teplotních skoků.
Pomocí rozdělovacího kabelu lze čerpadlo, ventilátor VRM a ventilátory chladiče ovládat samostatně nebo je synchronizovat pomocí jediného signálu PWM pomocí kabelu „vše v jednom“.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Vestavěný ventilátor | Ano |
| Rychlost vestavěného ventilátoru: | 800 - 2800 RPM |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 398 x 120 x 38 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 450 mm |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 600 - 3000 RPM +/- a |
| Statický tlak | 6.9 mm H20 |
| Proud vzduchu | 77 CFM |
| Konektory | 4-pin PWM |
| Typ ložiska | Fluid Dynamic Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851, LGA1700 |
| AMD | AM5, AM4 |
Další návrhy













