🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- ARCTIC Vodní chladič Liquid Freezer III 360 Pro ARGB, 3x120mm, AM5, LGA1851, černá
ARCTIC Vodní chladič Liquid Freezer III 360 Pro ARGB, 3x120mm, AM5, LGA1851, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ARCTIC Vodní chladič Liquid Freezer III 360 Pro ARGB, 3x120mm, AM5, LGA1851, černáSkladem 49 ks2 570 Kč/ ks2 124 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Arctic Liquid Freezer III Pro ARGB 360
Multi kompatibilní All-in-One CPU vodní chladič s ARGB
Ventilátory P12 Pro naplno využívají svůj potenciál: jsou tišší a výkonnější při nízkých otáčkách a mají větší výkonnostní rezervy při zátěži - pro maximální chlazení bez kompromisů.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 108.5 x 91 x 68.5 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 398 x 120 x 38 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 450 mm |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 600 - 3000 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 6.9 mm H20 |
| Proud vzduchu | 77 CFM |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Podsvícení | ARGB |
| Typ ložiska | Fluid Dynamic Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851, LGA1700 |
| AMD | AM5, AM4 |
Další návrhy












