🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Grafické karty
- ASRock VGA Intel Arc B580 Challenger 12G OC, Arc B580, 12GB GDDR6, 3xDP, 1xHDMI
ASRock VGA Intel Arc B580 Challenger 12G OC, Arc B580, 12GB GDDR6, 3xDP, 1xHDMI
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASRock VGA Intel Arc B580 Challenger 12G OC, Arc B580, 12GB GDDR6, 3xDP, 1xHDMISkladem 99 ks7 579 Kč/ ks6 263 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
INTEL ARC B580 CHALLENGER 12GB OC
- Grafika Intel Arc B580
- 12 GB 192-bitové paměti GDDR6
- Architektura Intel Xe 2-HPG
- Intel Xe Super Sampling (Intel Xe SS)
- Intel Xe Matrix Extensions (Intel XMX)
- DirectX 12 Ultimate
- 1x 8pinový napájecí konektor
- 3x DisplayPort 2.1 / 1x HDMI 2.1

Specifikace
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | Intel Arc B580 |
| Takt jádra | 2740 MHz |
| Intel XMX Enginů | 320 |
| Paměť | |
| Takt paměti | 19 Gbps |
| Kapacita paměti | 12 GB |
| Typ paměti | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 192-bit |
| Sběrnice karty | PCIe 4.0 x8 |
| Výstup | |
| Maximální rozlišení digitálního výstupu | 7680x4320 |
| Monitorů současně | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Velikost | |
| Velikost karty | 249 x 132 x 41 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájecího zdroje | 650 W |
| Slot | 2 Slot |
| Napájecí konektory | 1x 8-pin |
Další návrhy












