🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- ASROCK Vodní chladič Steel Legend Dark 360 LCD, 3x120mm, LGA1851, AM5, černá
ASROCK Vodní chladič Steel Legend Dark 360 LCD, 3x120mm, LGA1851, AM5, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASROCK Vodní chladič Steel Legend Dark 360 LCD, 3x120mm, LGA1851, AM5, černáSkladem 20 ks3 765 Kč/ ks3 112 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASRock Steel Legend Dark 360 LCD
Vysoce výkonné AIO chlazení s 360mm radiátorem a integrovaným 3" LCD displejem pro monitoring systému nebo vlastní grafiku. Je osazeno prémiovými ventilátory s LCP lopatkami a průmyslovými kuličkovými ložisky pro maximální tlak a životnost. Kombinuje robustní konstrukci řady Steel Legend s tichým 3fázovým čerpadlem a plnou podporou nejnovějších socketů Intel i AMD.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 100.4 x 86 x 107.6 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Vestavěný ventilátor | Ano |
| Rychlost vestavěného ventilátoru: | 3000 RPM +/- 10% |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 397 x 120 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 450 mm |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 x 120 x 28 mm |
| Rychlost | 0 - 2500 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 4.16 mm H20 |
| Proud vzduchu | 76.7 CFM |
| Hluk | 38.3 dB(A) |
| Konektory | 4-pin + 3-pin ARGB |
| Podsvícení | ARGB |
| Typ ložiska | Dual-ball Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851, 1700 |
| AMD | AM5, AM4 |
Další návrhy













