🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Zdroje
- ASROCK zdroj PRO-650B, 650W, 80Plus Bronze, 120 mm, ATX 3.1
ASROCK zdroj PRO-650B, 650W, 80Plus Bronze, 120 mm, ATX 3.1
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASROCK zdroj PRO-650B, 650W, 80Plus Bronze, 120 mm, ATX 3.1Skladem 99 ks1 024 Kč/ ks846 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASRock PRO-650B
- Certifikace 80 PLUS BRONZE
- ATX3.1
- Nízká hlučnost 120mm ventilátoru
- Spolehlivá 3letá záruka

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 650 W |
| MTBF hodin | 100 000 hodin |
| Ochranné funkce | OCP, SCP, OVP, UVP, OTP, OPP |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (600mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x / 1x (650mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 1x / 1x (600mm) |
| SATA Konektor | 4x / 1x (450mm + 120mm + 120mm) + 1x (450mm + 120mm Molex + 120mm Molex) |
| Molex Konektor | 2x |
| --- | |
| ATX12V Verze | 3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | Bronze |
| Modulární kabeláž | Není |
Další návrhy













