🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- ASUS case A21 PLUS, Mini Tower, průhledná bočnice, 4x 120mm ARGB Fan, bílá
ASUS case A21 PLUS, Mini Tower, průhledná bočnice, 4x 120mm ARGB Fan, bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS case A21 PLUS, Mini Tower, průhledná bočnice, 4x 120mm ARGB Fan, bíláSkladem 16 ks1 532 Kč/ ks1 266 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS A21 Plus
Case ASUS A21 PLUS microATX nabízí podporu pro základní desky se skrytými konektory, 360mm radiátory a 380mm grafické karty se dvěma barevnými možnostmi, čtyřmi předinstalovanými ARGB ventilátory a čistou správou kabelů.
- Skryté konektory: Kompatibilní se základními deskami se skrytými konektory a maximalizuje čistou správu kabelů pro nepřehledné sestavení.
- Široká kompatibilita: A21 PLUS podporuje až 360 mm radiátory, grafické karty až do délky 380 mm a vzduchové chladiče CPU až do výšky 165 mm.
- Schopné chlazení: A21 PLUS je vybaven čtyřmi ventilátory ARGB pro výjimečné chlazení a síťovina předního panelu je ze 40 % porézní, aby maximalizovala rovnováhu proudění vzduchu, filtrování prachu a viditelnosti RGB.
- Rozsáhlá správa kabelů: A21 PLUS poskytuje přihrádku za základní deskou o šířce 33 mm, aby byla vaše kabeláž schovaná a uklizená.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mini Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5" Pozice | 1x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | 5x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.2 | 2x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 2x 140 mm; 3x 120 mm |
| Vrchní část | 2x 140 mm; 3x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Podpora vodního chlazení | Přední část | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Vrchní část | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 165 mm |
| Maximální délka GPU | 380 mm |
| Maximální délka zdroje | 210 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 430 x 220 x 465 mm |
| Váha | 8,1 kg |
Co je v krabici
4x 120mm ARGB Fan
Další návrhy













