🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- ASUS case A23 PLUS TG ARGB, Mini Tower, průhledná bočnice, 4x120mm ARGB Fan, bílá
ASUS case A23 PLUS TG ARGB, Mini Tower, průhledná bočnice, 4x120mm ARGB Fan, bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS case A23 PLUS TG ARGB, Mini Tower, průhledná bočnice, 4x120mm ARGB Fan, bíláSkladem 21 ks1 857 Kč/ ks1 535 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS A23 PLUS
PC Skříň ASUS A23 PLUS micro-ATX nabízí podporu pro základní desky se skrytými konektory, 360mm radiátory a až 380mm dlouhé grafické karty, čtyřmi předinstalovanými ventilátory ARGB.
- Skryté konektory: Kompatibilní se základními deskami se skrytými konektory, které maximalizují čistou správu kabelů pro nepřehlednou sestavu.
- Široká kompatibilita: A23 PLUS podporuje až 360 mm radiátory, grafické karty až 380 mm dlouhé a vzduchové chladiče CPU až 165 mm vysoké.
- Přední panel z tvrzeného skla s oddělenou montáží: Zvětšený design oken umožňuje uživatelům plně si vychutnat úchvatný vzhled předních ventilátorů ARGB.
- Rozsáhlá správa kabelů: A23 PLUS poskytuje přihrádku za základní deskou o šířce 33 mm, aby byla vaše kabeláž schovaná a uklizená.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Micro Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5" Pozice | 1x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 5x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.1 | 2x |
| USB-C 3.2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | Až 360 mm |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Vrchní část | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 165 mm |
| Maximální délka GPU | 380 mm |
| Maximální délka zdroje | 210 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 479 x 220 x 450 mm |
| Váha | 8,9 kg |
Další návrhy













