🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- ASUS case A31 PLUS TG ARGB, Mid Tower, Průhledná bočnice, 4x120mm ARGB Fan, ARGB Hub, bílá
ASUS case A31 PLUS TG ARGB, Mid Tower, Průhledná bočnice, 4x120mm ARGB Fan, ARGB Hub, bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS case A31 PLUS TG ARGB, Mid Tower, Průhledná bočnice, 4x120mm ARGB Fan, ARGB Hub, bíláSkladem 27 ks2 040 Kč/ ks1 686 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS A31 PLUS
Skříň ASUS A31 PLUS ATX nabízí podporu základních desek se skrytými konektory, 360mm chladiče a 380mm grafické karty, černé nebo bílé barevné provedení, čtyři předinstalované ventilátory ARGB a čistý management kabelů.
- Připraveno pro skryté konektory: Připraveno pro základní desky se skrytými konektory, které optimalizují správu kabelů a zajišťují bezproblémovou instalaci.
- Široká kompatibilita: A31 PLUS podporuje až 360mm chladiče v kombinaci s ventilátory o tloušťce až 80 mm, dále grafické karty o délce až 380 mm a vzduchové chladiče CPU o výšce až 165 mm.
- Panoramatický design: Tvrzené skleněné panely na přední a boční straně nabízejí nerušený výhled na hlavní komoru.
- Základna s úhlem 8°: Zlatý úhel kombinuje funkčnost a estetiku, zvyšuje účinnost proudění vzduchu pro lepší tepelný výkon a zároveň rozšiřuje pozorovací úhel pro větší pohlcení.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 Gen2x2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Vrchní část | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm; 1x 140 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 165 mm |
| Maximální délka GPU | 380 mm |
| Maximální délka zdroje | 200 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Nahoře, Dole |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 435 x 238 x 511 mm |
| Váha | 9.1 kg |
Co je v krabici
4x 120mm ARGB Ventilátor
1x ARGB Hub
Další návrhy













