🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- ASUS Case AP202 PRIME CASE, mATX, Průhledná bočnice, 3x 120mm ARGB Fan, bílá
ASUS Case AP202 PRIME CASE, mATX, Průhledná bočnice, 3x 120mm ARGB Fan, bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS Case AP202 PRIME CASE, mATX, Průhledná bočnice, 3x 120mm ARGB Fan, bíláSkladem 76 ks2 532 Kč/ ks2 092 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Asus Prime AP202
ASUS Prime AP202 ARGB je skříň mATX se zakřiveným skleněným panelem, která podporuje grafické karty o délce až 420 mm a je vybavena patentovaným designem proudění vzduchu, který zahrnuje inovativní ventilační otvor ve spodní části skříně.
- Podporuje grafické karty o délce až 420 mm.
- Zakřivený panel z tvrzeného skla plynule přechází z přední strany na boční stranu a nabízí panoramatický výhled na komponenty z téměř každého úhlu.
- Snadno odnímatelná lišta a mechanismus proti pádu umožňují bezpečné a jednoduché sejmutí a opětovné nasazení panelu.
- Patentovaný ventilátorový otvor zajišťuje optimální chlazení grafické karty.
- Integrovaný světelný pásek ARGB bezproblémově spolupracuje s Aura Sync.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Micro Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 4x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Vrchní část | 360 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Boční část | 2x 120 mm |
| Vrchní část | 2x 140 mm; 3x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 175 mm |
| Maximální délka GPU | 420 mm |
| Maximální délka zdroje | 200 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Nahoře, Dole |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 441 x 236 x 460 mm |
| Váha | 9 kg |
Co je v krabici
3x 120mm ARGB Ventilátor
Další návrhy













