🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- ASUS Case ROG Strix Helios II GX601S, E-ATX, Průhledná bočnice, 4x 140mm Fan, černá
ASUS Case ROG Strix Helios II GX601S, E-ATX, Průhledná bočnice, 4x 140mm Fan, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS Case ROG Strix Helios II GX601S, E-ATX, Průhledná bočnice, 4x 140mm Fan, černáSkladem 2 ks7 645 Kč/ ks6 318 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS ROG Strix Helios II
Herní skříň ROG Strix Helios II EATX typu mid-tower s dvojitými bočními panely z tvrzeného skla, podporou grafické karty o délce až 450 mm, hliníkovým rámem a předním panelem, výztuhami pro grafickou kartu a podporou 420mm radiátoru
- Prémiový design: Helios II je určen pro výstavní sestavy, s hliníkovým předním panelem s diamantovým designem mřížky a 3D filtrem pro účinné chlazení
- Optimální tepelný výkon: Předinstalované čtyři výkonné ventilátory 140 x 28 mm zajišťují dokonalý průtok vzduchu
- Připraveno pro DIY zážitek: Sestavení PC je snadné díky podpoře základních desek EATX a grafických karet o délce až 450 mm, plus svorkám pro grafické karty a odnímatelnému držáku zadního zdroje.
- Úhledné sestavení PC: Snadnou správu kabelů umožňuje multifunkční kryt s držáky grafických karet, kryt zdroje, kryt kabelů a zadní kabelové spony.
- Pokročilý panel I/O: Tato část obsahuje dva porty USB 20 Gbps Typ-C, čtyři porty USB-A 3.0, tlačítko pro ovládání osvětlení ARGB a tlačítko pro ovládání rychlosti ventilátoru PWM
- Pohodlné popruhy na skříň: Svoji cennou sestavu můžete snadno přenášet na LAN party díky ergonomickým a stylovým tkaným popruhům ve tvaru X

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | E-ATX, ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5" Pozice | 4x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 8x |
| Vertikální | 2x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 4x |
| USB-C 3.2 | 2x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | Až 420 mm |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Zadní část | Až 140 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3x 140 mm; 3x 120 mm |
| Vrchní část | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Zadní část | 1x 140 mm; 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 190 mm |
| Maximální délka GPU | 450 mm |
| Maximální délka zdroje | 220 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Vpředu, nahoře a dole |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 250 x 565 x 591 mm |
| Váha | 18 kg |
Co je v krabici
4x 140mm Ventilátor
1x Rozšiřující rozbočovač Podpora 6 PWM ventilátorů
6x ARGB LED pásky
Další návrhy













