🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- ASUS case TUF GAMING CASE (GT302) TG, Mid Tower, 4x 140mm ARGB Fan, bílá
ASUS case TUF GAMING CASE (GT302) TG, Mid Tower, 4x 140mm ARGB Fan, bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS case TUF GAMING CASE (GT302) TG, Mid Tower, 4x 140mm ARGB Fan, bíláSkladem 63 ks3 205 Kč/ ks2 649 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS TUF Gaming GT302 ARGB
TUF Gaming GT302 ARGB je midtower ATX skříň se čtyřmi 140 x 28 mm ARGB ventilátory pro vysoký průtok vzduchu a statický tlak, vyměnitelné boční panely a podpora základní desky se skrytými konektory.
- Čtvercový přední panel navržený tak, aby maximalizoval účinnost proudění vzduchu
- Jedinečné řešení se čtyřmi 140 x 28 mm ventilátory ARGB pro maximální tepelný výkon
- Konstrukce odnímatelného horního panelu pro usnadnění rychlejší montáže a údržby systému
- Vyměnitelný design bočního panelu umožňuje přepínání mezi optimálním chladicím výkonem a úplným výhledem do interiéru
- V maximální míře podporuje základní desky ATX se skrytými konektory

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | EATX (12"x10.9"), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5" Pozice | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 8x |
| Vertikální | 3x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.2 | 2x |
| USB 3.2 Gen2 Typ C | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | 280, 140 mm |
| Vrchní část | 360, 280, 240, 140, 120 mm |
| Zadní část | 140, 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3x 140 mm |
| Vrchní část | 3x 140 mm; 3x 120 mm |
| Zadní část | 1x 140 mm; 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 165 mm |
| Maximální délka GPU | 407 mm |
| Maximální délka zdroje | 220 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 235 x 520 x 485 mm |
Co je v krabici
4x 140mm ARGB PWM (3x Přední + 1x Zadní)
Další návrhy













