🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- ASUS case TUF GAMING GT502 PLUS, Mid Tower, průhledná bočnice, 4x 120mm ARGB Fan, bílá
ASUS case TUF GAMING GT502 PLUS, Mid Tower, průhledná bočnice, 4x 120mm ARGB Fan, bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS case TUF GAMING GT502 PLUS, Mid Tower, průhledná bočnice, 4x 120mm ARGB Fan, bíláSkladem 27 ks3 709 Kč/ ks3 066 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS Tuf Gaming GT502 Plus
Flexibilní, škálovatelné a rozdělené všemi správnými způsoby: TUF Gaming GT502 PLUS umístí váš ceněný hardware dopředu a pojme váš šest s hromadou možností chlazení, přibalenými systémovými ventilátory a osvětlovacím rozbočovačem ARGB pro vyjádření maximálního výkonu. vaše cesta. Naložte, zamkněte se a sledujte, jak to všechno vzkvétá.
Integrovaný rozbočovač ARGB, který podporuje až šest zařízení Aura Sync, je úhledně schovaný pod elegantním krytem, díky čemuž jsou kabelové spoje ve stínu, zatímco vaše systémové komponenty se vyhřívají v přizpůsobitelné záři.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Midi Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 4x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 8x |
| Vertikální | 3x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.2 | 2x |
| USB 3.2 Gen2x2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora ventilátorů | |
| Vrchní část | 2x 140 mm; 3x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Podpora vodního chlazení | |
| Vrchní část | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 163 mm |
| Maximální délka GPU | 400 mm |
| Maximální délka zdroje | 200 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 446 x 285 x 450 mm |
| Váha | 11 kg |
Co je v krabici
4x 120mm ARGB Fan
Další návrhy













