🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- ASUS Herní myš ROG Harpe Ace Extreme, Bezdrátová BT, RF 2.4GHz, černá
ASUS Herní myš ROG Harpe Ace Extreme, Bezdrátová BT, RF 2.4GHz, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS Herní myš ROG Harpe Ace Extreme, Bezdrátová BT, RF 2.4GHz, černáSkladem 25 ks7 225 Kč/ ks5 971 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS ROG Harpe Ace Extreme
Otevřete nové možnosti s ROG Harpe Ace Extreme – bezdrátová 47gramová karbonová myš a mistrovská kombinace výkonu nové generace, precizního inženýrství a designu schváleného pro esporty. To, co ovládáte, není jen doplněk, ale umělecké dílo.
Vyzkoušejte optimální odezvu a konzistenci bezdrátového připojení při frekvenci bezdrátového hlášení až 8000 Hz. Připojte příslušenství jakýmkoli způsobem, který nejlépe vyhovuje vaší sestavě, abyste využili tohoto mimořádného zvýšení výkonu.


Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutí | Ne |
| Software | Armoury Crate |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | 100 - 42000 DPI |
| Typ senzoru | Optický |
| Zrychlení | 50 G |
| Maximální rychlost | 750 IPS |
| Ovládání | |
| Switch | ROG 100M Optical Micro Switch |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 5 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ano |
| Obnovovací frekvence | Až 8000 Hz |
| Podsvícení | |
| Podsvícení myši | ARGB, AURA SYNC |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové/Drátové |
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Verze USB | 2.0 |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows, MacOS, Chrome OS |
| ROG Polling Rate Booster | |
| Obnovovací frekvence | - 4000 Hz při drátovém připojení - 8000 Hz při RF 2.4 GHz připojení |
| Velikost a Váha | |
| Velikost myši | 127,5 x 63,7 x 39,6 mm |
| Váha myši | 47 g |
Co je v krabici
1x Omni Receiver (USB Dongle pro 2 zařízení)
1x ROG Polling Rate Booster
1x Wireless Receiver Extender
1x ROG Paracord 2m Kabel
1x Pouzdro na myš
1x Stojan
Další návrhy













