🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- ASUS Herní myš ROG Harpe II Ace, Bezdrátová, bílá
ASUS Herní myš ROG Harpe II Ace, Bezdrátová, bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS Herní myš ROG Harpe II Ace, Bezdrátová, bíláSkladem 27 ks4 644 Kč/ ks3 838 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS ROG Harpe II Ace
ROG Harpe II Ace je ultralehká 48gramová polosymetrická herní myš, jejíž tvar byl vyvinut s pomocí profesionálů v oblasti esportu. Je vybavena řadou profesionálně schválených technologií, včetně optického senzoru ROG AimPoint Pro s rozlišením 42 000 dpi, optických mikrospínačů ROG a špičkového bezdrátového výkonu s frekvencí 8 000 Hz a bezdrátovou technologií SpeedNova 8K.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutí | Ne |
| Klouzavé podložky | PTFE |
| Software | Armoury Crate |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | Až 42000 |
| Typ senzoru | Optický |
| Maximální zrychlení | 50 G |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky/leváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 5 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ano |
| Podsvícení | |
| Podsvícení myši | RGB, AURA SYNC |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové/Drátové USB |
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Verze USB | 2.0 |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows 10, 11 |
| Velikost a Váha | |
| Velikost myši | 126 x 64 x 39.7 mm |
| Váha myši | 48 g |
Co je v krabici
1x Set nálepek na myš
1x Wireless Receiver
1x Wireless Receiver Extender
1x Náhradní sada podložek pod myš
1x Kabel USB-C na USB-A
Další návrhy













