🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- ASUS Herní myš ROG Harpe II Ace, Bezdrátová, červená
ASUS Herní myš ROG Harpe II Ace, Bezdrátová, červená
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS Herní myš ROG Harpe II Ace, Bezdrátová, červenáSkladem 33 ks4 644 Kč/ ks3 838 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS ROG Harpe II Ace
ROG Harpe II Ace je ultralehká herní myš vážící 48 gramů s polosymetrickým tvarem vyvinutým s pomocí profesionálních esport hráčů. Je vybavena celou řadou technologií schválených profesionály, včetně optického senzoru ROG AimPoint Pro s rozlišením až 42 000 DPI, optických mikrospínačů ROG a špičkového bezdrátového výkonu s frekvencí odezvy 8 000 Hz díky technologii SpeedNova 8K.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutí | Ne |
| Klouzavé podložky | Ano |
| Software | Gear Link |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | Až 42 000 |
| Typ senzoru | Optický |
| Maximální zrychlení | 50 G |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 5 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ano |
| Podsvícení | |
| Podsvícení myši | RGB |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové |
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Verze USB | 2.0 |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows 10, Windows 11 |
| Velikost a Váha | |
| Velikost myši | 126,1 x 63,9 x 39,7 mm |
| Váha myši | 48 g |
Další návrhy













