🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Klávesnice
- ASUS klávesnice ROG FALCHION RX Low profile (ROG NX Snow), US
ASUS klávesnice ROG FALCHION RX Low profile (ROG NX Snow), US
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS klávesnice ROG FALCHION RX Low profile (ROG NX Snow), USSkladem 99 ks4 462 Kč/ ks3 687 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS ROG Falchion RX Low Profile
ROG Falchion RX Low Profile 65% kompaktní bezdrátová herní klávesnice s nízkoprofilovými optickými spínači ROG RX, třírežimové připojení s bezdrátovou technologií ROG SpeedNova a přijímač Omni, ochranný kryt, integrovaná silikonová tlumící pěna, interaktivní dotykový panel a podpora MacOS
- Kompaktní a tenký design: 65% klávesnice v 60% rámu s profilem 26,5 mm mistrně zahrnuje šipky a navigační klávesy
- Nízkoprofilové optické spínače ROG RX: Předem namazané červené a modré spínače RX mají centralizované osvětlení a poskytují konzistentní stisk kláves bez kolísání s téměř nulovým zpožděním odskoku
- Připojení ve třech režimech: Připojte se přes Bluetooth (až tři zařízení současně), 2,4 GHz s bezdrátovou technologií ROG SpeedNova nebo kabelové USB
- ROG Omni Receiver: Bezdrátově se připojte k více podporovaným zařízením prostřednictvím jediného přijímače
- Intuitivní ovládání: Přehrajte/pozastavte média, upravte hlasitost a osvětlení klávesnice pomocí multifunkčního tlačítka a interaktivního dotykového panelu
- Vylepšené možnosti psaní: Dvě vrstvy integrované silikonové pěny eliminují ozvěny a cinkání spínačů pro skvělou akustiku psaní
- Ochranný kryt: Užijte si ochranu na cestách a ochranu před prachem
- Podpora MacOS: Snadné přepínání mezi režimy Windows a MacOS

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Technologie kláves | Mechanické |
| Vlastnosti | |
| Software | Ano, Armoury Crate |
| Klávesy | |
| Počet kláves | 65% |
| Značka a typ kláves | ROG NX Snow |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Macro klávesy | Ano |
| Programovatelné klávesy | Ano |
| Odezva | 1 ms |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové/Drátové |
| Drátové | USB 2.0 |
| Bezdrátové | Bluetooth 5.1/ RF 2.4GHz |
| Kompatibilita | |
| Zařízení | PC, laptop |
| Operační systém | Windows 11, MacOS |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 306 x 110 x 26.5 mm |
| Váha | 595 g |
Další návrhy














