🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

ASUS sluchátka ROG DELTA II, Bezdrátové 2.4GHz, ARGB, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS sluchátka ROG DELTA II, Bezdrátové 2.4GHz, ARGB, černáSkladem 47 ks6 168 Kč/ ks5 097 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS ROG Delta II
Bezdrátová herní náhlavní souprava ve třech režimech s ROG SpeedNova, 50mm drivery s titanovou membránou a vytříbeným zvukem, 10mm super širokopásmový mikrofon, DualFlow Audio, výdrž baterie až 110 hodin, lehký design 318 g, plus RGB osvětlení ASUS Aura Sync

Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Typ připojení | Bezdrátové 2.4GHz Bezdrátové Bluetooth Drátové USB-C |
| Délka USB-C kabelu | 200 cm |
| Audio | |
| Reprodukce zvuku | Stereo |
| Velikost driverů | 50 mm |
| Frekvenční odezva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Impedance | 32 Ohm |
| Mikrofon | |
| Vzor sběru | Všesměrový |
| Mikrofon s frekvenční odezvou | 100 Hz - 10 000 Hz |
| Citlivost | -40 dB |
| Váha | |
| Váha | 315 g |
Co je v krabici
Bezdrátový 2.4GHz USB-C Dongle
USB-C na USB-A Adaptér
USB-C na USB-A Nabíjecí Kabel
3.5mm Jack Kabel














