🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Grafické karty
- ASUS VGA NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti DUAL OC 8G, 8GB GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
ASUS VGA NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti DUAL OC 8G, 8GB GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS VGA NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti DUAL OC 8G, 8GB GDDR7, 3xDP, 1xHDMISkladem 32 ks11 691 Kč/ ks9 662 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS Dual RTX 5060 Ti 8GB OC
ASUS Dual GeForce RTX 5060 Ti kombinuje vysoký tepelný výkon s širokou kompatibilitou. Pokročilá řešení chlazení z vlajkových grafických karet - včetně dvou ventilátorů Axial-tech pro optimalizaci proudění vzduchu k chladiči. Navrženo v kompaktním provedení s 2,5 sloty, které poskytuje více výkonu na menším prostoru. Díky těmto vylepšením je ASUS Dual ideální volbou pro hráče, kteří chtějí těžký grafický výkon v kompaktní sestavě.
Pečlivě navržený kryt, chladič a rozložení tepelných trubic umožňuje dvěma ventilátorům Axial-tech využít ventilaci bočního panelu šasi a zajistit tepelný výkon, který přesahuje kompaktní rozměry.

Specifikace
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 5060 Ti |
| Takt jádra | OC mode: 2632MHz Default mode: 2602MHz (Boost Clock) |
| CUDA jader | 4608 |
| AI Performance | 767 TOPs |
| Paměť | |
| Takt paměti | 28 Gbps |
| Kapacita paměti | 8 GB |
| Typ paměti | GDDR7 |
| Paměťová sběrnice | 128-bit |
| Sběrnice karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximální rozlišení digitálního výstupu | 7680x4320 |
| Monitorů současně | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Velikost | |
| Velikost karty | 229 x 120 x 50 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Kompatibilní s | SFF Ready |
| Doporučený výkon napájecího zdroje | 550 W |
| Slot | 2.5 Slot |
| Napájecí konektory | 1x 8-pin |
Další návrhy














