🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Grafické karty
- ASUS VGA NVIDIA GeForce RTX 5070 DUAL 12GB OC, 12GB GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
ASUS VGA NVIDIA GeForce RTX 5070 DUAL 12GB OC, 12GB GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS VGA NVIDIA GeForce RTX 5070 DUAL 12GB OC, 12GB GDDR7, 3xDP, 1xHDMISkladem 41 ks17 571 Kč/ ks14 522 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS Dual RTX 5070 12GB OC
ASUS Dual GeForce RTX 5070 kombinuje vysoký tepelný výkon s širokou kompatibilitou. Pokročilá řešení chlazení z vlajkových grafických karet - včetně dvou ventilátorů Axial-tech pro optimalizaci proudění vzduchu k chladiči. Navrženo s kompaktním profilem, který poskytuje více výkonu na menším prostoru. Díky těmto vylepšením je ASUS Dual ideální volbou pro hráče, kteří chtějí těžký grafický výkon v kompaktní sestavě.

Specifikace
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Takt jádra | OC mode: 2572MHz Default mode: 2542MHz (Boost Clock) |
| CUDA jader | 6144 |
| AI Performance | 1000 TOPs |
| Paměť | |
| Takt paměti | 28 Gbps |
| Kapacita paměti | 12 GB |
| Typ paměti | GDDR7 |
| Paměťová sběrnice | 192-bit |
| Sběrnice karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximální rozlišení digitálního výstupu | 7680x4320 |
| Monitorů současně | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Velikost | |
| Velikost karty | 249 x 126 x 50.6 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájecího zdroje | 750 W |
| Slot | 2.53 Slot |
| Napájecí konektory | 1x 16-pin |
Další návrhy














