🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Grafické karty
- ASUS VGA NVIDIA GeForce RTX 5070 PRIME 12GB OC, 12GB GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
ASUS VGA NVIDIA GeForce RTX 5070 PRIME 12GB OC, 12GB GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS VGA NVIDIA GeForce RTX 5070 PRIME 12GB OC, 12GB GDDR7, 3xDP, 1xHDMISkladem 40 ks18 758 Kč/ ks15 502 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS PRIME RTX 5070 12GB OC
Zažijte prvotřídní výkon s kartou Prime GeForce RTX 5070, kartou GeForce SFF-Ready, která je navržena na 2,5 slotů pro rozsáhlou kompatibilitu a vylepšena trojicí ventilátorů pro špičkové proudění vzduchu a špičkové chlazení.

Specifikace
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 5070 |
| Takt jádra | OC mode: 2587MHz Default mode: 2557MHz (Boost Clock) |
| AI Performance | 1005 TOPs |
| CUDA jader/Stream procesorů | 6144 |
| Paměť | |
| Takt paměti | 28 Gbps |
| Kapacita paměti | 12 GB |
| Typ paměti | GDDR7 |
| Paměťová sběrnice | 192-bit |
| Sběrnice karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximální rozlišení digitálního výstupu | 7680x4320 |
| Monitorů současně | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Velikost | |
| Velikost karty | 304 x 126 x 50 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájecího zdroje | 750 W |
| Slot | 2.5 Slot |
| Napájecí konektory | 1x 16-pin |
Další návrhy














