🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- ASUS vodní chladič CPU AIO PRIME LC 240 ARGB, 2x120mm, AM5, LGA1851
ASUS vodní chladič CPU AIO PRIME LC 240 ARGB, 2x120mm, AM5, LGA1851
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS vodní chladič CPU AIO PRIME LC 240 ARGB, 2x120mm, AM5, LGA1851Skladem 36 ks2 393 Kč/ ks1 978 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS Prime LC 240 ARGB
Vodní chladič CPU Prime LC ARGB typu vše v jednom se speciálně navrženou kontaktní plochou CPU a žebrovanými kanály, vodním blokem s možností nekonečných zrcadlových čoček, předinstalovanými ventilátory ARGB a osvětlením Aura.
- Speciálně navržená kontaktní plocha procesoru zajišťuje vysoký výkon při rozptylu tepla
- Futuristická estetika s přizpůsobitelnými nekonečnými zrcadlovými čočkami
- Vysoce výkonné předinstalované ventilátory ARGB
- Navrženo tak, aby dokonale doplňovalo estetiku základní desky Prime
- Zesílené trubky s rukávy pro vyšší odolnost.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 68.5 x 65 x 60.5 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 277 x 120 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 400 mm |
| Počet ventilátorů | 2x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 600 - 2200 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 3.2 mm H20 |
| Proud vzduchu | 75.7 CFM |
| Hluk | 34 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Podsvícení | ARGB |
| Kompatibilita | |
| AMD | AM5, AM4 |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200, 115x |
Další návrhy









