🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- ASUS vodní chladič CPU AIO ProArt LC 240, 2x120mm, LGA1851, AM5, černá
ASUS vodní chladič CPU AIO ProArt LC 240, 2x120mm, LGA1851, AM5, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS vodní chladič CPU AIO ProArt LC 240, 2x120mm, LGA1851, AM5, černáSkladem 53 ks5 717 Kč/ ks4 725 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS ProArt LC 240
ProArt LC 240 je výkonný all-in-one vodní chladič CPU s elegantním podsvíceným indikátorem stavu systému a dvěma stylovými matně černými ventilátory Alphacool Apex Stealth Metal Power pro maximální výkon a tichý provoz.
- Matně černé ventilátory Alphacool Apex Stealth Metal Power nabízejí vysoký výkon až 3000 ot./min, nízkou hlučnost a možnost řetězového (daisy-chain) zapojení.
- Podsvícený ukazatel zobrazuje aktuální zatížení systému, teploty a otáčky ventilátorů.
- Pokročilý třífázový motor zajišťuje vynikající chladicí výkon a tišší provoz.
- Minimalistický design dokonale doplňuje estetiku komponent řady ProArt.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 78 x 78 x 49 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Vestavěný ventilátor | Ne |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 277 x 120 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 400 mm |
| Počet ventilátorů | 2x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 x 120 x 25 mm |
| Rychlost | 0 - 3000 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 4,46 mm H20 |
| Proud vzduchu | 68,99 CFM |
| Hluk | 39,5 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200, 115x |
| AMD | AM5, AM4 |
Další návrhy













