🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- ASUS vodní chladič CPU AIO ProArt LC 360, 3x120mm
ASUS vodní chladič CPU AIO ProArt LC 360, 3x120mm
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS vodní chladič CPU AIO ProArt LC 360, 3x120mmSkladem 41 ks5 838 Kč/ ks4 825 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS ProArt LC 360
Vodní chladič CPU ProArt LC 360 AIO s osvětleným měřičem stavu systému a třemi matně černými ventilátory Alphacool Apex Stealth Metal Power

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 78 x 78 x 49 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 394 x 121 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 400 mm |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 800 - 2200 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 3.2 mm H20 |
| Proud vzduchu | 102.3 CFM |
| Hluk | 35.7 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1700, 1200, 115x |
| AMD | AM5,AM4 |
Co je v krabici
1x 3-do-1 Kabel ventilátoru
Další návrhy












