🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- ASUS vodní chladič CPU AIO ROG RYUJIN III 240 ARGB WHITE, 2x120mm, LGA1851, AM5
ASUS vodní chladič CPU AIO ROG RYUJIN III 240 ARGB WHITE, 2x120mm, LGA1851, AM5
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS vodní chladič CPU AIO ROG RYUJIN III 240 ARGB WHITE, 2x120mm, LGA1851, AM5Skladem 64 ks3 560 Kč/ ks2 943 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS ROG RYUJIN III 240 ARGB
Buďte chladnější než cool s Ryujin III White Edition. Jeho nedotčený rám obsahuje rozsáhlý 3,5palcový LCD displej, který zobrazuje živé systémové statistiky, animované obrázky GIF nebo dokonce vaše vlastní umělecká díla. Nová pumpa Asetek 8. generace tiše udržuje nejnovější procesory Intel a AMD v chladu, zatímco vestavěný ventilátor Axial-tech pomáhá řídit teploty VRM základní desky. A chladicí kapalina uvnitř proudí 400 mm zesíleným potrubím a chladičem s vyšší kapacitou chlazeným dvěma magnetickými ventilátory ROG 120 mm ARGB, takže instalace a přizpůsobení je hračkou.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 89 x 91 x 101 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Vestavěný ventilátor | Ano |
| Rychlost vestavěného ventilátoru: | 5100 RPM +/- 10% |
| Proud vzduchu vestavěného ventilátoru | 21.08 CFM |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 279.5 x 120 x 30 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 400 mm |
| Počet ventilátorů | 2x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 600 - 2200 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 3.88 mm H20 |
| Proud vzduchu | 70.07 CFM |
| Hluk | 36.45 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Barva LED | ARGB |
| Speciální funkce | |
| Display | 3.5" Plně barevný LCD |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200, 115x |
| AMD | AM5,AM4 |
Další návrhy













