🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- ASUS vodní chladič CPU AIO ROG RYUO III 240 ARGB WHITE, 2x120mm, LGA1851, AM5
ASUS vodní chladič CPU AIO ROG RYUO III 240 ARGB WHITE, 2x120mm, LGA1851, AM5
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS vodní chladič CPU AIO ROG RYUO III 240 ARGB WHITE, 2x120mm, LGA1851, AM5Skladem 3 ks6 105 Kč/ ks5 046 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ROG RYUO III 240 ARGB WHITE EDITION
ROG Ryuo III 240 white edition all-in-one liquid CPU cooler with Asetek 8th gen pump solution, Anime Matrix™ LED Display and ROG ARGB cooling fans
- The latest 8th gen Asetek pump is armed with a 3-phase motor that delivers ultimate cooling performance with higher flow and lower impedance
- The ASUS-exclusive Anime Matrix™ is a mini LED array that can display ROG-exclusive anime content, core system stats, and customized animations
- Premium ROG ARGB fans offer high airflow and optimized noise levels
- Aluminum components and vacuum coating provide high durability and flagship aesthetics
- The ROG Ryuo series is styled to complement the ROG motherboards at the heart of a high-end build

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr bloku | 89 x 89 x 68.3 mm |
| Materiál bloku | Měď |
| Čerpadlo | |
| Řešení čerpadla | 8th gen Asetek pump |
| Rychlost motoru | 800 - 2,600 +/- 300 RPM |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 279,5 x 120 x 30 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Trubka | Gumová trubka s potahem |
| Délka trubky | 400 mm |
| Větrák | |
| Typ větráku | ROG FAN MODEL 12 ARGB |
| Velikost | 2x 120 x 120 x 25 mm |
| Rychlost | 2200 +/- 300 RPM |
| Statický tlak | 3,88 mm H20 |
| Proud vzduchu | 70,07 CFM |
| Hluk | 36,45 dB(A) |
| Funkce | |
| Displej | Anime Matrix LED |
| Podpora AURA Sync | Ano |
| Kompatibilita | |
| AMD | AM5,AM4 |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200, 115x |
Další návrhy













