🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- ASUS vodní chladič CPU AIO ROG STRIX LC III 360 ARGB WHITE, 3x120mm, LGA1851, AM5
ASUS vodní chladič CPU AIO ROG STRIX LC III 360 ARGB WHITE, 3x120mm, LGA1851, AM5
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS vodní chladič CPU AIO ROG STRIX LC III 360 ARGB WHITE, 3x120mm, LGA1851, AM5Skladem 55 ks5 345 Kč/ ks4 418 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS ROG Strix LC III 360 ARGB
Dosáhněte optimálního výkonu a ohromující estetiky s ROG Strix LC III 360 ARGB White Edition, která obsahuje novou generaci Asetek Gen7 v2 čerpadlo a ventilátory chladiče ROG ARGB. Bez námahy se vypořádejte s teplem generovaným procesory AMD Ryzen™ a Intel Core™ a uvolněte neomezený výkon. Užijte si zvýšenou flexibilitu instalace s vodním blokem otočným o 360°, který umožňuje různé možnosti montáže. Prozkoumejte spektrum světelných režimů Aura, abyste zvýšili vizuální přitažlivost své herní sestavy. A přijměte dokonalou kombinaci účinnosti a skvělého designu pro jedinečný zážitek.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 72 x 72 x 61 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 394 x 121 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 400 mm |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 800 - 2200 RPM +- 10% |
| Statický tlak | 3.92 mm H20 |
| Proud vzduchu | 70.38 CFM |
| Hluk | 36 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Typ LED | ARGB |
| Speciální funkce | |
| AURA Sync | Ano |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200, 115x |
| AMD | AM5,AM4 |
Další návrhy













