🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- ASUS vodní chladič CPU AIO TUF GAMING LC III 360 ARGB, 3x120mm, LGA1851, AM5
ASUS vodní chladič CPU AIO TUF GAMING LC III 360 ARGB, 3x120mm, LGA1851, AM5
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS vodní chladič CPU AIO TUF GAMING LC III 360 ARGB, 3x120mm, LGA1851, AM5Skladem 1 ks3 403 Kč/ ks2 813 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS TUF Gaming LC III 360 ARGB
TUF Gaming LC III 360 ARGB all-in-one vodní chladič CPU s předinstalovanými a integrovanými trojitými ventilátory navrženými pro vysoký průtok vzduchu a statický tlak; účinné čerpadlo pro zajištění optimální provozní teploty CPU.
- Vyšší průtok vzduchu a statický tlak poskytují komplexní zlepšení výkonu oproti sérii TUF Gaming LC II.
- Předinstalované integrované ventilátory zjednodušte instalaci jediným kabelem, který podporuje veškeré napájení a osvětlení
- Čerpadlo bylo vylepšeno na třífázový, šestiotvorový, čtyřpólový design, který nabízí až dvojnásobnou životnost a zlepšuje účinnost až o 30 %, a zároveň snižuje hlučnost.
- Navrženo tak, aby doplňovalo základní desky TUF Gaming ve středu vaší sestavy.
- Zesílené, objímkové 400mm trubky pro zvýšenou odolnost a kompatibilitu s podvozkem
- Podpora pro patice Intel LGA 1851, 1700, 1200 a AMD AM5 a AM4

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 81 x 77 x 67 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 397 x 120 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 400 mm |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 650 - 2600 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 3.82 mm H20 |
| Proud vzduchu | 91 CFM |
| Hluk | 37 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Podsvícení | ARGB |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200 |
| AMD | AM5, AM4 |
Další návrhy













