🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- ASUS vodní chladič CPU AIO TUF GAMING LC III 360 ARGB LCD White, 3x120mm, LGA1851, AM5
ASUS vodní chladič CPU AIO TUF GAMING LC III 360 ARGB LCD White, 3x120mm, LGA1851, AM5
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS vodní chladič CPU AIO TUF GAMING LC III 360 ARGB LCD White, 3x120mm, LGA1851, AM5Skladem 1 ks4 585 Kč/ ks3 790 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS TUF Gaming LC III 360 ARGB LCD
TUF Gaming LC III 360 ARGB LCD all-in-one vodní chladič CPU s předinstalovanými a integrovanými trojitými ventilátory navrženými pro vysoký průtok vzduchu a statický tlak; 2,8" LCD pro monitorování hardwaru, vlastní GIFy a MP4 videoklipy
- 2,8" IPS LCD displej pro vlastní animované GIFy nebo živé sledování taktovací frekvence, napětí, teploty nebo otáček ventilátoru
- Vyšší průtok vzduchu a statický tlak poskytují komplexní zlepšení výkonu oproti sérii TUF Gaming LC II.
- Předinstalované integrované ventilátory zjednodušte instalaci jediným kabelem, který podporuje veškeré napájení a osvětlení
- Čerpadlo bylo vylepšeno na třífázový, šestiotvorový, čtyřpólový design, který nabízí až dvojnásobnou životnost a zlepšuje účinnost až o 30 %, a zároveň snižuje hlučnost.
- Exkluzivní software TUF Gaming pro informace o stavu hardwaru v reálném čase a dynamické přizpůsobení
- Navrženo tak, aby doplňovalo základní desky TUF Gaming ve středu vaší sestavy.
- Zesílené, objímkové 400mm trubky pro zvýšenou odolnost a kompatibilitu s podvozkem
- Podpora pro patice Intel LGA 1851, 1700, 1200 a AMD AM5 a AM4

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 81 x 77 x 67 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Displej | |
| Velikost displeje | 2.8" |
| Typ displeje | Plnobarevný IPS LCD |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 397 x 120 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 400 mm |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 650 - 2600 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 3.82 mm H20 |
| Proud vzduchu | 91 CFM |
| Hluk | 37 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Podsvícení | ARGB |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200 |
| AMD | AM5, AM4 |
Další návrhy














