🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Zdroje
- ASUS zdroj 1200W ROG LOKI SFX-L GAMING, 120 mm, Plně Modulární, 80+ Titanium, ARGB, SFX-L
ASUS zdroj 1200W ROG LOKI SFX-L GAMING, 120 mm, Plně Modulární, 80+ Titanium, ARGB, SFX-L
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS zdroj 1200W ROG LOKI SFX-L GAMING, 120 mm, Plně Modulární, 80+ Titanium, ARGB, SFX-LSkladem 7 ks8 860 Kč/ ks7 323 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS ROG LOKI 1200W Titanium
ROG Loki 1200W Titanium navazuje na ROG Thor a nabízí stejné komponenty a funkce pro nadšence, všechny zabalené do formátu SFX-L. Loki se může pochlubit tichým provozem a vysokým výkonem a je připraven pohánět vaši další sestavení SFF.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | SFX-L |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 1200 W |
| Ochranné funkce | OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (450mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 2x (550mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 4x / 2x (16pin na 2x 8pin) (450mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 2x / 2x (450mm) |
| SATA Konektor | 6x / 2x (300mm + 200mm + 100mm) |
| Molex Konektor | 4x / 1x (300mm + 100mm + 100mm + 100mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | 3.0 |
| 80 PLUS Efficiency | Titanium |
| Modulární kabeláž | Plně |
| Typ podsvícení | ARGB |
| Velikost | 125 x 125 x 63.5 mm |
Další návrhy













