🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Zdroje
- ASUS zdroj 750W ATS Gold, 120mm, Plně modulární, 80 Plus Gold
ASUS zdroj 750W ATS Gold, 120mm, Plně modulární, 80 Plus Gold
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS zdroj 750W ATS Gold, 120mm, Plně modulární, 80 Plus GoldSkladem 29 ks2 438 Kč/ ks2 015 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS 750W ATS Gold
S certifikací 80+ Gold, dvojitými kuličkovými ložisky ventilátoru, leptanými kabely a tříletou zárukou poskytuje tento zdroj efektivní a trvalý přísun energie pro spolehlivý výkon systému.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 750 W |
| MTBF hodin | >120,000 hodin |
| Ochranné funkce | OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (550mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 1x (650mm + 100mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 2x / 1x (675mm + 100mm) |
| SATA Konektor | 3x / 1x (400m + 120mm + 120mm) |
| Molex Konektor | 3x / 1x (400m + 120mm + 120mm) |
| --- | |
| 80 PLUS Efficiency | Gold |
| Modulární kabeláž | Plně |
Další návrhy













