🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Zdroje
- ASUS zdroj Prime 750W Bronze,135mm, 80 Plus Bronze
ASUS zdroj Prime 750W Bronze,135mm, 80 Plus Bronze
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS zdroj Prime 750W Bronze,135mm, 80 Plus BronzeSkladem 99 ks1 374 Kč/ ks1 135 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS Prime 750W Bronze
S certifikací 80+ Bronze, dvojitými kuličkovými ložisky ventilátoru, leptanými kabely a 6letou zárukou poskytuje řada napájecích zdrojů ASUS Prime efektivní a trvalý přísun energie pro spolehlivý výkon systému.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 750 W |
| MTBF hodin | >120,000 hodin |
| Ochranné funkce | OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP |
| Velikost ventilátoru | 135 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (600mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 2x (800mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 3x / 1x (600mm) + 1x (600mm) |
| SATA Konektor | 6x / 2x (400mm + 120mm + 120mm) |
| Molex Konektor | 3x / 1x (400mm + 120mm + 120mm) |
| --- | |
| 80 PLUS Efficiency | Bronze |
| Modulární kabeláž | Není |
Další návrhy













