🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- Cooler Master case Force 500, ATX, 1x 120mm Fan, Černá
Cooler Master case Force 500, ATX, 1x 120mm Fan, Černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master case Force 500, ATX, 1x 120mm Fan, ČernáSkladem 45 ks944 Kč/ ks780 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
CoolerMaster Force 500

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Midi Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, Micro-ATX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5" Pozice | 1x |
| 3.5" Pozice | 8x |
| 5.25" Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 1x |
| USB 2.0 | 2x |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 2x 120 mm; 1x 140 mm |
| Levá část | 1x 140mm; 1x 120mm |
| Pravá část | 2x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 164 mm |
| Maximální délka GPU | 320 mm |
| Maximální délka zdroje | ATX PS2 |
| Velikost | |
| Velikost | 426 x 190 x 492 mm |
Co je v krabici
1x 120mm Ventilátor
Další návrhy













