🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- Cooler Master case MasterBox 600 Lite, ATX, Průhledná bočnice, Černá
Cooler Master case MasterBox 600 Lite, ATX, Průhledná bočnice, Černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master case MasterBox 600 Lite, ATX, Průhledná bočnice, ČernáSkladem 39 ks1 387 Kč/ ks1 146 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master MasterBox 600 Lite
Masterbox 600 si klade za cíl přinést vysoký výkon do každého segmentu komunity výrobců počítačů. Věříme, že všichni uživatelé by měli být schopni dosáhnout nejvyšší úrovně výkonu, takže Masterbox 600 je navržen tak, aby poskytoval prémiové funkce a výkon pro co nejširší uživatelskou základnu.
MasterBox 600 je připraven s prostorem pro 420mm radiátor a 410mm GPU, podpora základní desky se zadním konektorem, což je nový standard pro moderní ATX skříně.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | Mini ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX (Až 30,5 x 27,7 cm) |
| Pozice pro disky | |
| 2.5" Pozice | 2x (Až 6x) |
| 3.5" Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x Hybrid port |
| USB 3.2 | 1x |
| USB 3.2 Gen2x2 Typ C | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | 420, 360, 280, 240, 140, 120 mm |
| Vrchní část | 360, 280, 240, 140, 120 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3x 120 mm; 3x 140 mm |
| Vrchní část | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 170 mm |
| Maximální délka GPU | 360 mm |
| Maximální délka zdroje | 170 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 465 x 230 x 465 mm |
Další návrhy












