🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- Cooler Master case MasterBox MB400L ODD, mATX, Průhledná bočnice, 1x 120mm Fan, Černá
Cooler Master case MasterBox MB400L ODD, mATX, Průhledná bočnice, 1x 120mm Fan, Černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master case MasterBox MB400L ODD, mATX, Průhledná bočnice, 1x 120mm Fan, ČernáSkladem 99 ks916 Kč/ ks757 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master MB400L s ODD
- Čelní panel s kartáčovaným povrchem
- Šestiúhelníkový lesk
- Síťovina
- S podporou ODD
- Adaptabilní Drive Cage
- Všestranné možnosti chlazen
- Prostor pro upgrade

Čelní panel s kartáčovaným povrchem
Kartáčovaný povrch pokrývá celý přední panel pro elegantní a minimalistický design.

Síťované přívody vzduchu
Velké síťované přívody se rozprostírají na každé straně předního panelu a zajišťují další proudění vzduchu do systému.

Přízpůsobitelné místo pro disky
Místo pro disky je přizpůsobitelné, lze ho posunout dopředu, aby se do ní vešlo místo PSU, dozadu, aby poskytlo další prostor chladiče, nebo ji lze dokonce zcela odstranit.

Všestranné možnosti chlazení
Podpora až šesti ventilátorů a podpora předního, horního a zadního chladiče zajišťují, že výkon nebude ohrožen.
Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mini Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Micro ATX, Mini ITX | |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2 |
| 2.5" Pozice | 2 |
| 5.25" Pozice | 1 |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x 3.5mm |
| USB 3.2 Gen 1 | 2x |
| Podpora radiátorů | |
| Přední část | 120mm, 140mm, 240mm, 280mm |
| Vrchní část | 120mm, 240mm |
| Spodní část | 120mm |
| Podpora chlazení | |
| Přední část | 3x 120mm, 2x 140mm |
| Vrchní část | 2x 120/140mm |
| Spodní část | 1x 120mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 166mm |
| Maximální délka GPU | 344mm |
| Maximální délka zdroje | 140 mm až 325 mm (bez předního chladiče a klece HDD) |
| Prachové filtry | |
| Top, Front, Bottom | |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 411 x 218 x 410mm |
| Váha | 5.47kg |
Další návrhy












