🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- Cooler Master case MasterBox MB600L V2 Steel, ATX, 1x 120mm Fan, Černá
Cooler Master case MasterBox MB600L V2 Steel, ATX, 1x 120mm Fan, Černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master case MasterBox MB600L V2 Steel, ATX, 1x 120mm Fan, ČernáSkladem 99 ks1 123 Kč/ ks928 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master MasterBox MB600L V2
- Kartáčovaný přední panel
- Šestihranný lesk
- Síťové vstupy
- Bez podpory ODD
- Všestranné možnosti chlazení
- Prodyšný kryt napájecího zdroje
- Prostor pro upgrade
- Odnímatelný kryt pevného disku

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5" Pozice | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x Hybrid port |
| USB 3.0 | 2x |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | Až 360 mm |
| Vrchní část | 240, 120 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Vrchní část | 2x 120 mm; 2x 140 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 161 mm |
| Maximální délka GPU | 350 mm |
| Maximální délka zdroje | 160 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Nahoře, Vpředu, Dole |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 405.5 x 204 x 455 mm |
Co je v krabici
1x 120mm Fan
Další návrhy













