🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- Cooler Master case MasterBox Q300L V2, mATX, Průhledná bočnice, 1x 120mm Fan, Černá
Cooler Master case MasterBox Q300L V2, mATX, Průhledná bočnice, 1x 120mm Fan, Černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master case MasterBox Q300L V2, mATX, Průhledná bočnice, 1x 120mm Fan, ČernáSkladem 99 ks1 137 Kč/ ks939 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master Q300L V2
- Vysoká flexibilita pro budování systému
- Minimalizovaný rozměr s podporou ATX PSU
- Přepracovaný vzorovaný prachový filtr
- Čistý směrovací prostor
- Vynikající tepelný výkon
- Boční panel z temperovaného skla od okraje k okraji

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mini Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | Micro ATX, Mini ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 1x |
| 2.5" Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | 4 |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.2 Gen 1 | 2x |
| USB 3.2 Gen 2x2 Typ C | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | 120, 240 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 2x 120, 2x 140mm |
| Vrchní část | 2x 120 mm |
| Spodní část | 1x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 159 mm |
| Maximální délka GPU | 360 mm |
| Maximální délka zdroje | 160 mm |
| Prachové filtry | |
| Prachové filtry | Přední, horní, spodní |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 387 x 230 x 383 mm |
| Objem | 29 l |
Další návrhy













