🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- Cooler Master case MasterFrame 360 Panorama, ATX, Průhledná bočnice, Černá
Cooler Master case MasterFrame 360 Panorama, ATX, Průhledná bočnice, Černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master case MasterFrame 360 Panorama, ATX, Průhledná bočnice, ČernáSkladem 9 ks4 604 Kč/ ks3 805 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master MasterFrame 360 Panorama
MasterFrame 360 PANORAMA je otevřená skříň typu showcase, navržená pro uživatele, kteří vyžadují jak vysoký výkon, tak působivý vzhled. Díky panoramatickým bočnicím z tvrzeného skla, modulární podpoře komponent a moderní konektivitě nabízí výraznou platformu pro prezentaci hardwaru i kreativity. Se zabudovaným PCIe 5.0 riserem a ARGB bodovým osvětlením je připravena zazářit ihned po vybalení.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Midi Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, BTF (ATX) |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 1x |
| 2.5" Pozice | 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 3x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.2 Gen 1 | 2x |
| USB-C 4.0 Gen 2x2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Spodní část | Až 360 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Vrchní část | 6x 120 mm; 2x 140 mm; 2x 180 mm; 2x 200 mm |
| Spodní část | 6x 120 mm; 2x 140 mm; 2x 180 mm; 2x 200 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 145 mm |
| Maximální délka GPU | 430 mm |
| Maximální délka zdroje | 210 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 511 x 291 x 581 mm |
Další návrhy













