🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- Cooler Master case MasterFrame 400 Mesh Black, mATX, Průhledná bočnice,1x 120mm ARGB Fan, Černá
Cooler Master case MasterFrame 400 Mesh Black, mATX, Průhledná bočnice,1x 120mm ARGB Fan, Černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master case MasterFrame 400 Mesh Black, mATX, Průhledná bočnice,1x 120mm ARGB Fan, ČernáSkladem 50 ks3 190 Kč/ ks2 637 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master MasterFrame 400 Mesh Black
MasterFrame 400 Mesh je počítačová skříň, která nabízí otevřený a pevný design v kompaktnější podobě. Zachovává důležité modulární prvky, jako je možnost změny orientace, nastavitelné držáky a podpora výkonných komponent. Zároveň je navržena tak, aby byla snadná na sestavení a přehledná pro co nejširší okruh uživatelů.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Micro Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 1x |
| 2.5" Pozice | 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 4x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.2 Gen 1 | 2x |
| USB-C 3.2 Gen 2x2 | 1x |
| Podpora vodního chlazení | |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 2 x 120 mm; 1 x 140 mm |
| Vrchní část | 3 x 120 mm; 2 x 140 mm |
| Spodní část | 3x 120 mm; 2x 140 mm; 2x 180 mm; 2x 200 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 190 mm |
| Maximální délka GPU | 390 mm |
| Maximální délka zdroje | 160 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Vepředu, Na boku |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 471 x 261 x 361 mm |
Další návrhy













