🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- Cooler Master case MasterFrame 500 Mesh Black, Průhledná bočnice, ATX, 2x 200mm Fan, 1x 120mm Fan, Černá
Cooler Master case MasterFrame 500 Mesh Black, Průhledná bočnice, ATX, 2x 200mm Fan, 1x 120mm Fan, Černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master case MasterFrame 500 Mesh Black, Průhledná bočnice, ATX, 2x 200mm Fan, 1x 120mm Fan, ČernáSkladem 38 ks2 940 Kč/ ks2 430 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master MasterFrame 500 Mesh
MasterFrame 500 Mesh je prémiová otevřená skříň typu mid-tower navržená pro výkonné komponenty, pokročilé konfigurace chlazení a neomezené možnosti přizpůsobení. Je vybaven rámem FreeForm 2.0 společnosti Cooler Master, podporuje základní desky ATX až E-ATX a nabízí otevřený přístup k modulárním návrhovým souborům - umožňuje stavitelům, modderům a tvůrcům posouvat hranice designu PC.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX, Mini-DTX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 8x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x Combo port |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.1 Gen2x2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | Až 360 mm |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 2x 200 mm; 2x 180 mm; 3x 120 mm; 2x 140 mm; |
| Vrchní část | 2x 200 mm; 2x 180 mm; 3x 120 mm; 2x 140 mm; |
| Spodní část | 1x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 190 mm |
| Maximální délka GPU | 390 mm |
| Maximální délka zdroje | 235 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 471 x 261 x 544 mm |
| Váha | 10 kg |
Co je v krabici
2x SickleFlow 200 ARGB Ventilátor
1x SickleFlow 120 ARGB Ventilátor
Další návrhy













