🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- Cooler Master case QUBE 540, ATX, Průhledná bočnice, 1x120mm Fan, Šedá
Cooler Master case QUBE 540, ATX, Průhledná bočnice, 1x120mm Fan, Šedá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master case QUBE 540, ATX, Průhledná bočnice, 1x120mm Fan, ŠedáSkladem 9 ks1 276 Kč/ ks1 055 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master QUBE 540
QUBE 540 přináší modulární konstrukci, která kombinuje kompaktní rozměry a plnou podporu výkonných komponent. Skříň je navržena tak, aby sloužila kreativcům, hráčům i domácím stavitelům PC — ideální do menších bytů, studentských pokojů nebo pracovních koutků.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | E-ATX (až 280 mm), ATX, micro-ATX, ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 1x |
| 2.5" Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.2 Gen 1 | 2x |
| USB-C 3.2 Gen 2x2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | 140, 280, 360 mm (bez I/O panelu) |
| Vrchní část | 140, 280, 360 mm (bez I/O panelu) |
| Zadní část | 120 mm |
| Spodní část | 140, 280, 360 mm (bez I/O panelu) |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3 x 120 mm (bez I/O panelu); 2 x 140 mm |
| Vrchní část | 3 x 120 mm (bez I/O panelu); 2 x 140 mm |
| Spodní část | 3 x 120 mm; 2 x 140 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 172 mm |
| Maximální délka GPU | 415 mm (bez předního ventilátoru) |
| Maximální délka zdroje | 200 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Nahoře, Dole, Vepředu |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 438,5 x 225 x 492,1 mm |
| Váha | 8,10 kg |
Co je v krabici
1x 120mm Fan (1x Zadní)
Další návrhy













