🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- Cooler Master case Silencio S600 TG, ATX, Průhledná bočnice, 2x 120mm Fan, Černá
Cooler Master case Silencio S600 TG, ATX, Průhledná bočnice, 2x 120mm Fan, Černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master case Silencio S600 TG, ATX, Průhledná bočnice, 2x 120mm Fan, ČernáSkladem 28 ks2 184 Kč/ ks1 805 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master Silencio S600
Silencio je tichá skříň, která nedělá žádné kompromisy v tepelném výkonu. Zvukově tlumicí materiál obklopuje systémovou konstrukci, gumové polstrování tlumí všechny dodávané ventilátory a odnímatelný kryt chrání hluk, který uniká z horního panelu. Skříň Silencio S600 je k dispozici s bočním panelem z tvrzeného skla nebo z odhlučněné oceli.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mini Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5" Pozice | 5x |
| 3.5" Pozice | 4x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x Hybrid port |
| USB 3.0 | 2x |
| Temperované sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | Až 280 mm |
| Vrchní část | 240, 120 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 2x 120 mm; 2x 140 mm |
| Vrchní část | 2x 120 mm; 2x 140 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 166 mm |
| Maximální délka GPU | 398 mm |
| Maximální délka zdroje | 160 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Vpředu, Nahoře, Dole |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 478 x 209 x 470.5 mm |
| Váha | 8.6 kg |
Co je v krabici
2x 120mm Fan
Další návrhy














